Odpovědi na nejčastější otázky, které jste nám kladli

Jaké je složení balzámů Fantom?

Balzámy Fantom obsahují pouze přírodní složky a esence. Díky jejich jedinečné receptuře je zajištěna neomezená trvanlivost a kvalita, které nesou limitovány dobou spotřeby od data výroby ( = expirace ).

Obsahují přesné a vyvážené poměry přírodních složek – včelího a karnaubského vosku, lanolinu, jojobového oleje a unikátních výtažků kořenových šťáv z rostlin.

Nezatěžují životní prostředí žádnými vedlejšími účinky. Neobsahují také žádnou vodu, chemické složky včetně barviv, terpentýnů a parabenů.

Jaké povrchy mohu balzámem Fantom ošetřovat?

Všechny hladké povrchy kůže ( obuv, oděvy, kabelky, brašny, peněženky, opasky,kožený nábytek, interiéry vozů atd. ), imitace kůže ( koženka, vinyl a barex ), dřeva ( nábytek – stoly, židle, komody, skříně, plovoucí podlahy, ploty, lavičky parapety, dřevěné interiéry veteránů, dřěvěné rámy obrazů apod. ), plastů ( kryty motorů automobilů, palubní desky, nárazníky, protioděrové lišty, venkovní plastový nábytek atd. ), gumy ( těsnění kolem dveří zavazadlového prostoru automobilů, gumová těsnění u okenních a dveřních profilů, těsnění u ledniček a praček, veškeré gumové hadice, manžety a řemeny ) a také mramoru a kamene ( desky stolů, náhrobní kámen, sochy apod. )

Pro jaké barvy je vhodné používat balzám Fantom COLOR Magic?

ČERNOU, TMAVĚ HNĚDOU, VÍNOVOU, TMAVĚ MODROU, TMAVĚ ZELENOU i TMAVĚ ŠEDOU BARVU

Jednoduše COLOR Magic je vhodný pro všechny hladké povrchy tmavých odstínů. Dosytí do původního barevného odstínu lehce poškozené povrchy mechanickým odřením, poškrábáním nebo vyšisováním od slunce, a přitom nijak neušpiní pokožku rukou při nanášení houbičkou.

Pomůže mi balzám Fantoms s nábytkem?

Ano… zejména koženým ( sedací soupravy, křesla, lavice ), dřevěným ( venkovním zahradním, vnitřním, ale i teakovým a ratanovým ). Na žádném z takto ošetřených povrchů nábytku se následně a dlouhodobě neobjeví devastující mapy a skvrny od mastnot a rozlitých tekutin nebo nápojů. Nevytvoří se kolečka od položených hrnečků a horkého nádobí.

Ochrání balzám Fantom také zahradní nábytek?

Samozřejmě, ano. Veškerý zahradní nábytek, ratanový, teakový i dřevěný, balzámy Fantom dokonale ošetří a ochrání před nepříznivými povětrnostními vlivy (déšť, prudké slunce a v zimě sníh nebo mráz ).

Balzámy Fantom ochrání váš zahradní nábytek také před vznikem skvrn, map od masných jídel nebo rozlitého pití.

Doporučujeme balzámem ošetřit zahradní nábytek ještě před prvním použitím. Předejdete tak jeho poškození.

Jak na to?

Nejčastěji se ptáte

Club Fantoms

Důležité informace

Kontakty

FANTOMS s.r.o.
Husova 17,
398 06 Mirovice

obchod@fantoms.cz
+420 602 453 805
+420 382 274 108